Plánujeme Vrh "D"

předpokládaný termín 2022

❤️Na únor/2020 plánujeme 3. vrh v naší chovatelské stanici. Matka štěnátek bude naše Lolla, otce Raulík . Více informací o Lolle naleznete v sekci naši psi. Už jako u prvního vrhu budeme volit otce s výrazným samčím výrazem, silnou kostrou a dobrou povahou, typickou pro výmarského ohaře. Vždy chceme skloubit výborný exteriér, pracovní vlohy a vynikající povahu. 

Chovatelská stanice Grey Marvel neprodukuje štěňátka na kvantitu, ale na kvalitu. Dopřáváme štěňátků maximální péči, výbornou výživu a kvalitní veterinární ošetření. 

Štěňátkům se snažíme vždy najít dobré páníčky, kteří se o ně budou starat s láskou. 

Snažíme se o maximální socializaci našich štěňátek, proto budou vždy odchována v rodinném prostředí s celodenním kontaktem. 

Štěnátka od nás budou odcházet v 8. týdnu života, očkovaná, odčervená, očipovaná, s europasem, krmením a balíčkem do začátku :-)

Samozřejmostí je průkaz původu a prodej je vždy podložen kupní smlouvou.

Budoucí majitele našich štěňátek chceme osobně poznat a proto je pro nás velmi důležitá osobní návštěva ještě před odběrem štěňátka. Pro Vás, budoucí majitele našich štěňátek, je to možnost setkat se s oběma rodiči, poznat jejich povahu a nahlédnout do života s výmarským ohařem. 

Výmarský ohař z naší chovatelské stanice se pro Vás může stát parťákem na sport, procházky, výstavy, pro myslivost aj. Věřím ale, že se vždy stane oddaným členem rodiny.

Pokud si pořídíte štěňátko z naší chovatelské stanice, samozřejmostí je i chovatelský servis. Pomoc a rady s výcvikem, buď základním nebo loveckým, pomoc při výstavách, poradenství s výživou nebo výchovou Vám bude k dispozici kdykoliv budete potřebovat. 

Pokud přemýšlíte o štěňátku z naší chovatelské stanice anebo máte na mě jakékoliv otázky, na které bych Vám mohla odpovědět než si vlastního výmaráka pořídíte, neváhejte mne kontaktovat ať už e-mailem nebo telefonicky. Těším se :-)


Rodiče našich prvních štěňátek - Lolla a Luxor - vrh "A"


Born To be My Lolla of Diam Weim - štěněMezinárodně chráněná chovatelská

stanice výmarských ohařů

 

Mgr. Anna Sacha 

 

 

info@greymarvel.com

+420 737 585 305